Wykaz zastępców notariusza

Zastępcy notarialni Izby Notarialnej w Poznaniu

 

L.p. Imię i nazwisko Zatrudnienie Miejscowość
1 Antkowiak Anna KN I. Antkowiak Poznań
2 Bogusiewicz Łukasz KN W. Radtke Poznań
3 Cieniuch Piotr KN M.Walter Poznań
4 Charkiewicz Joanna KN M. Muszalska Poznań
5 Dąbrowska Izabela KN A. Breś Poznań
6 Dereń Magdalena KN I. Podsiadłowska-Skąpska Poznań
7 Fret-Gołaś Magdalena KN W. Majchrzak Poznań
8 Gałczyński  Tomasz KN R. Piechowiak Nowy Tomyśl
9 Hański Marcin KN K. Hańska i K. Kaczanowska Zielona Góra
10 Herman-Horner Beata
11 Hrycaj-Dzieciuchowicz Sława KN K. Hyjek-Marchel A. Kantorska Poznań
12 Jadach Katarzyna
13 Jaśniewicz-Starzyńska Kinga
14 Kaik  Natalia KN D. Folwarski Poznań
15 Kaźmierczak Amanda KN Z. Tomaszkiewicz Poznań
16 Kościecha-Gumna Natalia KN W.Radtke Poznań
17 Krzywina Krzysztof KN A.Misiaczyk Świebodzin
18 Kuźma Aleksandra KN M. Dedyk-Michajłow Oborniki
19 Liwinska-Zając  Złata KN A. Sołtysińska Poznań
20 Majerska-Kurek Magdalena KN K. Hyjek-Marchel A. Kantorska Poznań 
21 Michalska Beata KN T. Trytt Poznań
22 Mikołajczak Dobrosława KN A. Tomczak, J. Tomczak Poznań
23 Mirek Agnieszka KN B. Spaczyńska Poznań
24 Misiaczyk Ewa KN A.Misiaczyk Świebodzin
25 Młodojewski Jakub KN I. Koralewska-Nowak Poznań
26 Młynkowiak  Natalia KN P. Gruchot Suchy Las
27 Nagórska Angelika KN W.Zieliński Poznań
28 Nowak Marta KN W.Karciński Poznań
29 Obacz Natalia KN J. Żukowska Zielona Góra
30 Okołowska Aleksandra KN I. Zielińska Poznań
31 Ostrowski Michał KN M. Bączyk-Ostrowska Gniezno
32 Palluth Anna KN K. Józefiak Poznań
33 Piechowiak Agata KN R. Piechowiak Nowy Tomyśl
34 Pieczykolan-Karpiej Magdalena KN M.Łużyńska-Sawarzyńska Poznań
35 Podraza-Dokurno Aleksandra KN A. Sołtysińska Poznań
36 Raczkowska  Paula KN D. Raczkowski Poznań
37 Rusek Magdalena KN W.Duczmal, D. Duczmal, K. Barański Poznań
38 Sawarzyński Juliusz KN Magdalena Łużyńska-Sawarzyńska Poznań
39 Schneider Katarzyna KN O. Alba-Zwiernik Kórnik
40 Senenko Monika KN I. Zielińska Poznań
41 Silska  Aleksandra KN J.Kaczorowski Poznań
42 Siwczak Hanna KN A. Łazowy Poznań
43 Skorczyk Małgorzata KN A. Zielińska-Jarocha A. Sztylak  Poznań
44 Stasik Monika KN M. Nowak-Jaroszyk Poznań
45 Stoltman  Natalia KN P. Kolasa A. Kolasa Poznań
46 Strzyżewska Barbara KN D. Folwarski Poznań
47 Szlinka Ewa KN J. Katyńska-Urban Wolsztyn
48 Szumiński Konrad
49 Szymański Piotr KN A. Przybyłowicz Koło
50 Szymczak Jakub KN M. Wieczorek Poznań
51 Tomaszkiewicz Michał KN Z. Tomaszkiewicz Poznań
52 Wachowiak Anna
53 Wesołowska Edyta KN P. Żmuda-Trzebiatowski P. Silski Poznań
54 Witkowska Katarzyna  Kamila KN M.Siennicki Poznań
55 Włodarczyk Anna KN E.Ludwiczak-Winter Szamotuły
L.p. Imię i nazwisko Zatrudnienie Miejscowość
1 Antkowiak Anna KN I. Antkowiak Poznań
2 Bogusiewicz Łukasz KN W. Radtke Poznań
3 Cieniuch Piotr KN M.Walter Poznań
4 Charkiewicz Joanna KN M. Muszalska Poznań
5 Dąbrowska Izabela KN A. Breś Poznań
6 Dereń Magdalena KN I. Podsiadłowska-Skąpska Poznań
7 Fret-Gołaś Magdalena KN W. Majchrzak Poznań
8 Gałczyński  Tomasz KN R. Piechowiak Nowy Tomyśl
9 Hański Marcin KN K. Hańska i K. Kaczanowska Zielona Góra
10 Herman-Horner Beata
11 Hrycaj-Dzieciuchowicz Sława KN K. Hyjek-Marchel A. Kantorska Poznań
12 Jadach Katarzyna
13 Jaśniewicz-Starzyńska Kinga
14 Kaik  Natalia KN D. Folwarski Poznań
15 Kaźmierczak Amanda KN Z. Tomaszkiewicz Poznań
16 Kościecha-Gumna Natalia KN W.Radtke Poznań
17 Krzywina Krzysztof KN A.Misiaczyk Świebodzin
18 Kuźma Aleksandra KN M. Dedyk-Michajłow Oborniki
19 Liwinska-Zając  Złata KN A. Sołtysińska Poznań
20 Majerska-Kurek Magdalena KN K. Hyjek-Marchel A. Kantorska Poznań 
21 Michalska Beata KN T. Trytt Poznań
22 Mikołajczak Dobrosława KN A. Tomczak, J. Tomczak Poznań
23 Mirek Agnieszka KN B. Spaczyńska Poznań
24 Misiaczyk Ewa KN A.Misiaczyk Świebodzin
25 Młodojewski Jakub KN I. Koralewska-Nowak Poznań
26 Młynkowiak  Natalia KN P. Gruchot Suchy Las
27 Nagórska Angelika KN W.Zieliński Poznań
28 Nowak Marta KN W.Karciński Poznań
29 Obacz Natalia KN J. Żukowska Zielona Góra
30 Okołowska Aleksandra KN I. Zielińska Poznań
31 Ostrowski Michał KN M. Bączyk-Ostrowska Gniezno
32 Palluth Anna KN K. Józefiak Poznań
33 Piechowiak Agata KN R. Piechowiak Nowy Tomyśl
34 Pieczykolan-Karpiej Magdalena KN M.Łużyńska-Sawarzyńska Poznań
35 Podraza-Dokurno Aleksandra KN A. Sołtysińska Poznań
36 Raczkowska  Paula KN D. Raczkowski Poznań
37 Rusek Magdalena KN W.Duczmal, D. Duczmal, K. Barański Poznań
Sawarzyński Juliusz KN Magdalena Łużyńska-Sawarzyńska Poznań
38 Schneider Katarzyna KN O. Alba-Zwiernik Kórnik
39 Senenko Monika KN I. Zielińska Poznań
40 Silska  Aleksandra KN J.Kaczorowski Poznań
41 Siwczak Hanna KN A. Łazowy Poznań
42 Skorczyk Małgorzata KN A. Zielińska-Jarocha A. Sztylak  Poznań
43 Stasik Monika KN M. Nowak-Jaroszyk Poznań
44 Stoltman  Natalia KN P. Kolasa A. Kolasa Poznań
45 Strzyżewska Barbara KN D. Folwarski Poznań
46 Szlinka Ewa KN J. Katyńska-Urban Wolsztyn
47 Szumiński Konrad
48 Szymański Piotr KN A. Przybyłowicz Koło
49 Szymczak Jakub KN M. Wieczorek Poznań
50 Tomaszkiewicz Michał KN Z. Tomaszkiewicz Poznań
51 Wachowiak Anna
52 Wesołowska Edyta KN P. Żmuda-Trzebiatowski P. Silski Poznań
53 Witkowska Katarzyna  Kamila KN M.Siennicki Poznań
54 Włodarczyk Anna KN E.Ludwiczak-Winter Szamotuły
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
  • Brak komentarzy